Sollux SL.0916 - Stropní svítidlo QUATRO 2 přírodní dřevo 2xGU10 AR111
| Výrobce: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0916 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Další informace: | SOLLUX LIGHTING MUZOLF SP.K |
| Materiál: | dřevo |
| Barva: | přírodní |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230, 220 V |
| Tvar: | hranaté, kulaté |
| Max. výkon: | 2x40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 270 mm |
| Šířka: | 140 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Délka: | 27 cm |
| Kolekce: | Quatro |
| Počet žárovek: | 2 |
| Šířka: | 14 cm |
| Třída ochrany: | I |
| Výkon LED žárovky: | max 12W |
| Výkon žárovky: | max 40W |
| Výška: | 10 cm |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0915 - Stropní svítidlo QUATRO 1 přírodní dřevo 1xGU10 AR111
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
1 032 Kč
Sollux SL.0914 - Stropní svítidlo BASIC 2 přírodní dřevo 2xGU10 AR111
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
1 628 Kč
Mohlo by vás zajímat
Sollux SL.0884 - Stropní svítidlo QUATRO 2 betonové 2xGU10 AR111
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
1 376 Kč
Sollux SL.0997 - Stropní svítidlo LAGOS 20 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 99 ksdodání 4-14 dní
493 Kč
Sollux SL.0492 - Stropní svítidlo ORBIS 1xGU10 přírodní dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
619 Kč
Sollux SL.0915 - Stropní svítidlo QUATRO 1 přírodní dřevo 1xGU10 AR111
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
1 032 Kč
Sollux SL.0883 - Stropní svítidlo QUATRO 1 betonové 1xGU10 AR111
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
952 Kč
Sollux SL.0914 - Stropní svítidlo BASIC 2 přírodní dřevo 2xGU10 AR111
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
1 628 Kč
Sollux SL.0881 - Stropní svítidlo BASIC 1 betonové 1xGU10 AR111
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
906 Kč
Sollux SL.0882 - Stropní svítidlo BASIC 2 betonové 2xGU10 AR111
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 410 Kč
Sollux SL.0675 - Stropní svítidlo ARIZ přírodní dřevo 1xE27
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
619 Kč
Sollux SL.0435 - Stropní svítidlo LAGOS 30 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 72 ksdodání 4-14 dní
670 Kč


























































