TK Lighting 1587 - Stropní svítidlo Rondo black 4xE27, Ø600, černá/textil
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-1587 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 162 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil, kov, plast |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Průměr: | 600 mm |
| Výška: | 150 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 1566 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 4xE27, Ø520, šedá
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 706 Kč
TK Lighting 1088 - Stropní svítidlo Rondo black 4xE27, Ø450, černá/textil
skladem u dodavatele 215 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 4345 - Stropní svítidlo HILTON GOLD 4xE27, Ø600, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 46 ksdodání 4-14 dní
2 313 Kč
TK Lighting 4246 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø400, černá
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
TK Lighting 1567 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 4xE27, Ø520, černá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 706 Kč
TK Lighting 10154 - Stropní textilní svítidlo Nicola 4xE27, Ø380, žlutá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 276 Kč
TK Lighting 5940 - Stropní textilní svítidlo Harmony nature 4xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 63 ksdodání 4-14 dní
2 308 Kč
TK Lighting 6578 - Stropní textilní svítidlo Linobianco 4xE27, Ø600, bílá/přírodní
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
2 639 Kč
TK Lighting 1584 - Stropní svítidlo Rondo graphite 4xE27, Ø600, šedá/textil
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
2 121 Kč
TK Lighting 10153 - Stropní textilní svítidlo Nicola 4xE27, Ø380, oranžová
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
1 276 Kč


























































