TK Lighting 5774 - Stropní textilní svítidlo Eco 4xE27, Ø600, bílá/béžová/len
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5774 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 170 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Barva: | len, bílá, béžová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Průměr: | 600 mm |
| Výška: | 180 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5770 - Textilní lustr Eco 1xE27, Ø200, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 063 Kč
TK Lighting 5772 - Textilní lustr Eco 1xE27, Ø380, béžová/len/borovice
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 753 Kč
TK Lighting 5773 - Textilní lustr Eco 1xE27, Ø500, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 380 Kč
TK Lighting 5776 - Textilní nástěnné svítidlo Eco 1xE27, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
1 084 Kč
TK Lighting 5775 - Stropní textilní svítidlo Eco 4xE27, Ø450, bílá/béžová/len
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 432 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 1088 - Stropní svítidlo Rondo black 4xE27, Ø450, černá/textil
skladem u dodavatele 217 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 1087 - Stropní svítidlo Rondo graphite 4xE27, Ø450, šedá/textil
skladem u dodavatele 141 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 666 - Stropní svítidlo Vaio white 5xE27, Ø500, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 188 Kč
TK Lighting 1533 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
2 373 Kč
TK Lighting 4404 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø450, bílá/zlatá/béžová/textil
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 965 Kč
TK Lighting 2725 - Stropní svítidlo Rondo graphite 6xE27, Ø780, šedá/textil
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 210 Kč
TK Lighting 2443 - Stropní svítidlo Rondo white 6xE27, Ø780, bílá/textil
skladem u dodavatele 179 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč
TK Lighting 10154 - Stropní textilní svítidlo Nicola 4xE27, Ø380, žlutá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 276 Kč
TK Lighting 6577 - Stropní textilní svítidlo Linobianco 3xE27, Ø450, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
2 173 Kč
TK Lighting 4436 - Stropní svítidlo Rondo beige 6xE27, Ø800, béžová/textil
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč

























































