TK Lighting 4409 - Stropní svítidlo Rondo black 6xE27, Ø780, černá/textil
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4409 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil, kov |
| Barva: | bílá, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Průměr: | 780 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 1088 - Stropní svítidlo Rondo black 4xE27, Ø450, černá/textil
skladem u dodavatele 215 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 1587 - Stropní svítidlo Rondo black 4xE27, Ø600, černá/textil
skladem u dodavatele 162 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4239 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø600, grafit/černá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
1 960 Kč
TK Lighting 5774 - Stropní textilní svítidlo Eco 4xE27, Ø600, bílá/béžová/len
skladem u dodavatele 161 ksdodání 4-14 dní
2 774 Kč
TK Lighting 4246 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø400, černá
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
TK Lighting 3441 - Stropní textilní svítidlo Mona 3xE27, 540x420mm, bílá
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
2 360 Kč
TK Lighting 3998 - Stropní textilní svítidlo Rondo beige 6xE27, Ø600, béžová
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 202 Kč
TK Lighting 6195 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 4xE27, Ø520, přírodní
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
1 893 Kč
TK Lighting 1088 - Stropní svítidlo Rondo black 4xE27, Ø450, černá/textil
skladem u dodavatele 215 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 1584 - Stropní svítidlo Rondo graphite 4xE27, Ø600, šedá/textil
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
2 121 Kč
TK Lighting 5798 - Stropní textilní svítidlo Juta 2xE27, Ø450, juta
skladem u dodavatele 65 ksdodání 4-14 dní
1 810 Kč
TK Lighting 4240 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø400, grafit/černá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
1 686 Kč


























































