TK Lighting 4738 - Stropní svítidlo Sarius gold 4xG9, zlatá/sklo
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4738 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x6 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Délka: | 900 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Výška: | 210 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4661 - Stropní textilní svítidlo Earth 4xE27, Ø600, grafit
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 064 Kč
TK Lighting 1565 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 4xE27, Ø520, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 706 Kč
TK Lighting 5775 - Stropní textilní svítidlo Eco 4xE27, Ø450, bílá/béžová/len
skladem u dodavatele 100 ksdodání 4-14 dní
2 432 Kč
TK Lighting 10153 - Stropní textilní svítidlo Nicola 4xE27, Ø380, oranžová
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
1 276 Kč
TK Lighting 11105 - Stropní svítidlo LAVA SABIA 3xG9, béžová/koňak
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 825 Kč
TK Lighting 1566 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 4xE27, Ø520, šedá
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 706 Kč
TK Lighting 1584 - Stropní svítidlo Rondo graphite 4xE27, Ø600, šedá/textil
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
2 121 Kč
TK Lighting 10256 - Stropní a nástěnné svítidlo Estera 1xG9, Ø120, hnědá/jantar
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
482 Kč
TK Lighting 4242 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø600, bílá/černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 204 Kč
TK Lighting 5940 - Stropní textilní svítidlo Harmony nature 4xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 62 ksdodání 4-14 dní
2 308 Kč


























































