Strühm-Ideus 04570 - Stropní LED svítidlo FIESTA LED C 24W, 3000/4200/6000K, 1380 lm, Ø420, černá/zlatá
| Výrobce: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-04570 |
| Výrobce: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
Strühm-Ideus 04570 – Stropní LED svítidlo FIESTA LED C 24W, 3000/4200/6000K, 1380lm, Ø420, černá/zlatá
Elegantní stropní LED svítidlo FIESTA LED C spojuje moderní design s luxusními detaily v černé a zlaté barvě. Díky integrovanému přepínači umožňuje měnit barevnou teplotu světla ve třech krocích – teplá (3000 K), neutrální (4200 K) a studená bílá (6000 K). Svítidlo se hodí pro univerzální použití v obytných i komerčních prostorech.
Kvalitní konstrukce z kovu a plastu zaručuje dlouhou životnost a stabilní světelný výkon. Mléčný difuzor zajišťuje rovnoměrné rozptýlení světla v širokém úhlu 140°, které neoslňuje a vytváří příjemné prostředí.
S výkonem 24 W a světelným tokem 1380 lm je svítidlo vhodné pro menší místnosti, kde poskytuje dostatek světla při zachování úsporného provozu.
Technické parametry:
- Výkon: 24 W
- Světelný tok: 1380 lm (2900 lm na čipu)
- Barva světla: 3000 / 4200 / 6000 K (nastavitelná)
- Vyzařovací úhel: 140°
- Napětí: 230 V AC
- Stupeň krytí: IP20
- Materiál: kov / plast
- Barva: černá / zlatá
- Průměr: Ø420 mm
- Životnost: 25 000 h
- Stmívatelnost: ne
- Montáž: přisazená (stropní)
- Použití: interiér
Hlavní výhody:
✔ Stylové černo-zlaté provedení s luxusním vzhledem
✔ Přepínatelná teplota chromatičnosti – 3 režimy světla
✔ Rovnoměrné rozptýlení světla bez oslnění
✔ Úsporný provoz při výkonu 24 W
✔ Vhodné pro obývací pokoje, ložnice, chodby i komerční prostory
✔ Snadná montáž a dlouhá životnost
| Materiál: | ocel, kov, plast |
| Barva: | zlatá, black/gold, černá |
| Barva světla: | studená bílá, nastavitelná, teplá bílá, neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000/4200/6000, 4200 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 24 W |
| Světelný tok: | 1380 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 82 |
| Životnost LED: | 25000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 140 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 420 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Výška: | 82 mm |
| Hloubka: | 420 mm |
Strühm-Ideus 04153 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C OAK 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitace dubu
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04154 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C WENGE 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitace wenge
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 03109 - Stropní LED svítidlo ROLEN CCT 10W, 3000/4200/6500K, 840lm, Ø120, bílá
skladem u dodavatele 976 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 04897 - Stropní LED svítidlo SARA LED C 24W, 4000K, 1180lm, Ø325, černá
skladem u dodavatele 363 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 04789 - Stropní LED svítidlo RATAN LED C 24W, 3000/4200/6000K, 1120lm, Ø395, černá
skladem u dodavatele 1071 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 03110 - Stropní LED svítidlo ROLEN CCT 15W, 3000/4200/6500K, 1330lm, Ø150, bílá
skladem u dodavatele 1074 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 03755 - Stropní LED svítidlo ADIS LED D SLIM MVS 28W, 4200K, 1900lm, 330x330, IP44, bílá + senzor
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04800 - Stropní LED svítidlo PUZEL LED C 12/18/24W, 3000/4300/6500K, 2340lm, IP44, Ø300, bílá
skladem u dodavatele 1947 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 02783 - Stropní LED svítidlo SOLA LED C 12W, 4000K, 1120lm, IP44, Ø260, bílá
skladem u dodavatele 8331 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 04090 - Stropní LED svítidlo TOTEM LED C 24W, 3000K/4200K/6500K, 1680lm, Ø400, bílá
skladem u dodavatele 412 ksdodání 3-7 prac. dní




























































