TK Lighting 10108 - Lustr Piano 1xG9, hnědá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10108 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Moderní závěsné svítidlo TK Lighting 10108 vhodné nad jídelní stůl anebo barový pult. Svítidlo je vyrobeno z kovu a plastu v hnědé barvě. Svítidlo má patici G9 a je možné jej osadit LED žárovkou.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | hnědá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 1x8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 52 mm |
| Výška: | 1400 mm |
TK Lighting 10005 - Textilní lustr Pulse 3xE27, bílá/borovice/přírodní
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10619 - Závěsné svítidlo CONO SABIA 1xE27, Ø210, béžová
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 5906 - Dřevěný lustr Estera wood 9xG9, bílá/borovice/béžová
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
TK Lighting 5419 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø500, juta/černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
TK Lighting 11324 - Lustr LAVA L 1xE27, hnědá/koňak
skladem u dodavatele 49 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 3325 - Lustr Marco 3xE27, Ø370, hnědá/čirá/zelená/zlatá/černá
skladem u dodavatele 35 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 4502 - Lustr Martin 1xG9, Ø120, černá/bílá
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 3139 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø380, přírodní/cihlová
skladem u dodavatele 133 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 11106 - Lustr LAVA SABIA 1xG9, béžová/koňak
skladem u dodavatele 199 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10059 - Lustr Cono 1xE27, Ø500, černá
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní


























































