TK Lighting 2164 - Lustr Cubus 6xE27, jantar/grafit/transparentní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-2164 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | jantar, grafit, transparentní |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Délka: | 680 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Výška: | 1750 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4292 - Lustr Cubus graphite 1xE27, Ø300, grafit
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 084 Kč
TK Lighting 4135 - Nástěnné svítidlo Cubus 1xE27, jantar/černá
skladem u dodavatele 136 ksdodání 4-14 dní
809 Kč
TK Lighting 2064 - Lustr Cubus 1xE27, Ø300, jantar/černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 032 Kč
TK Lighting 2076 - Lustr Cubus 1xE27, Ø300, transparentní/černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
TK Lighting 2834 - Lustr Cubus 8xE27, jantar/grafit/transparentní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
6 476 Kč
TK Lighting 2831 - Lustr Cubus 3xE27, Ø490, černá/čirá/grafit/jantar
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 328 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5664 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, béžová/borovice
skladem u dodavatele 46 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 6126 - Designový lustr MONTOYA BLACK 4xE27, Ø560, černá
skladem u dodavatele 78 ksdodání 4-14 dní
2 178 Kč
TK Lighting 10258 - Lustr Aurora 26xG9, Ø620, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
17 624 Kč
TK Lighting 3257 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø200, přírodní/zelená
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 4261 - Lustr Sol 1xE27, černá/zlatá/jantar
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 11106 - Lustr LAVA SABIA 1xG9, béžová/koňak
skladem u dodavatele 199 ksdodání 4-14 dní
741 Kč
TK Lighting 5306 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 63 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 10259 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, cihlová
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 4799 - Lustr Nicol 1xE27, Ø380, béžová/černá
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč


























































