TK Lighting 16151 - Stojací lampa ESTERA WOOD 3xG9, ořech/bronz/jantar
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16151 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo, dřevo |
| Barva: | bronzová, jantar, ořech |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x8 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 380 mm |
| Šířka: | 380 mm |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Podobné zboží
TK Lighting 11096 - Lustr ESTERA WOOD 7xG9, ořech/bronz/jantar
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
3 728 Kč
TK Lighting 11097 - Lustr ESTERA WOOD 9xG9, ořech/bronz/jantar
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
4 402 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 698 - Stojací lampa Vaio white 1xE27, bílá/dřevo
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
2 427 Kč
TK Lighting 16005 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, černá/ořech
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16021 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 5809 - Stojací dřevěná lampa Estera wood 3xG9, bílá/borovice
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
2 691 Kč
TK Lighting 16018 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/ořech
Skladem poslední kusihned k odeslání
3 500 Kč
TK Lighting 5592 - Stojací lampa Oslo 1xE27, bílá/borovice
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 755 Kč
TK Lighting 5216 - Stojací lampa Deva white 1xE27, Ø500, dřevo/textil/bílá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 176 Kč
TK Lighting 16026 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, hnědá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč
TK Lighting 16019 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, hnědá/ořech
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
3 365 Kč
TK Lighting 5284 - Stojací lampa Tokyo 1xE27, Ø630, len/borovice
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
3 028 Kč



























































