TK Lighting 6452 - Stojací textilní lampa Trio 1xE27, Ø500, multicolor
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6452 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast, textil |
| Barva: | multicolor |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1590 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 16026 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, hnědá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč
TK Lighting 16008 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 5890 - Stojací textilní lampa Harmony nature 1xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
3 397 Kč
TK Lighting 16006 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, bílá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
3 158 Kč
TK Lighting 5569 - Stojací textilní lampa Juta 1xE27, Ø500, juta
skladem u dodavatele 46 ksdodání 4-14 dní
3 987 Kč
TK Lighting 16007 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 2920 - Stojací textilní lampa Maja 1xE27, Ø450, černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
2 308 Kč
TK Lighting 5894 - Stojací textilní lampa Calisto 1xE27, Ø500, bílá/černá
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
2 930 Kč
TK Lighting 5216 - Stojací lampa Deva white 1xE27, Ø500, dřevo/textil/bílá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 176 Kč
TK Lighting 16018 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/ořech
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč


























































