TOP LIGHT Dunaj H 40 - Stropní LED svítidlo Dunaj 24W, 4000K, 2160lm, 380x380, bílá
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Dunaj H 40 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
Vylepšete svůj interiér s elegantním stropním LED svítidlem Top Light Dunaj H 40! Toto moderní svítidlo o výkonu 24W a světelném toku 2160 lm je ideálním řešením pro osvětlení různých prostor ve vašem domově.
S neutrální teplotou barev 4000K poskytuje příjemné a vyvážené osvětlení, které je perfektní pro pracovní či obytné místnosti. Jeho prostorné rozměry 380x380 mm zaručují, že efektivně osvětlí i středně velké místnosti, zatímco nadčasový bílý design se snadno začlení do jakéhokoli stylu interiéru.
Díky svému minimalistickému vzhledu a funkčnosti se Top Light Dunaj H 40 stává nejen praktickým, ale i stylovým prvkem vašeho domova. Užívejte si kvalitní osvětlení, které navodí příjemnou atmosféru a podtrhne krásu vašeho prostoru.
Zvolte Top Light Dunaj H 40 a přetvořte svůj domov na útulné a inspirativní místo!
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Světelný tok: | 2160 lm |
| Stmívání LED: | ne |
| Šířka: | 380x380 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Dunaj H 30 - Stropní LED svítidlo Dunaj 18W, 4000K, 1620lm, 280x280, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Dunaj H 50 - Stropní LED svítidlo Dunaj 36W, 4000K, 3240lm, 440x440, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit 40B RC - Stropní LED svítidlo Revit 40B 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø400, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Apolo 60B RC - Stropní LED svítidlo Apolo 60B 45W, 3000-6500K, 4500lm, Ø610, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit H120C RC - Stropní LED svítidlo Revit 70W, 3000-6500K, 7000lm, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Metal H 60C RC - Stropní LED svítidlo Metal H 60C 60W, 3000-6500K, 6000lm, 600x600, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Vendo 30 - Stropní LED svítidlo Vendo 30 18W, 4000K, 1800lm, Ø265, bílá/třpytivý efekt/dekor dřeva
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Dunaj K30 CCT - Stropní LED svítidlo Dunaj 24W, 3000/4000/6500K, 2640lm, IP44, Ø320, bílá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Onyx KS CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Onyx CCT 10W, 3000/4000/6500K, IP44, 1000lm, Ø290, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Metal 40B RC - Stropní LED svítidlo Metal 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, bílá + dálkové ovládání
Skladem 5 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Metal H 40C - Stropní LED svítidlo Metal H 40C 36W, 4000K, 3600lm, 400x400, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Metal 40C RC - Stropní LED svítidlo Metal 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, černá + dálkové ovládání
Skladem 5 ksihned k odeslání




























































