TOP LIGHT Ocean K RC - Stropní LED svítidlo Ocean K 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø550, bílá + dálkové ovládání
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Ocean K RC |
ihned k odeslání Další kusy
dodání 3-10 dnů
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
Na dálkové ovládání, stmívání 10-100%, změna teploty svícení 3000-6500K, noční světlo, paměť
| Materiál: | plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá, studená bílá, neutrální bílá, nastavitelná |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-6500 K |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED max 60 W |
| Světelný tok: | 6000 lm |
| Stmívání LED: | ano |
| Včetně dálkového ovládání: | ano |
| Průměr: | 550 mm |
| Hloubka: | 65 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Ocean H RC - Stropní LED svítidlo Ocean H 60W, 3000-6500K, 6000lm, 540x540, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Ocean HS RC - Stropní LED svítidlo Ocean HS 36W, 3000-6500K, 3600lm, 375x375, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Ocean KS RC - Stropní LED svítidlo Ocean KS 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø365, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Ocean HM RC - Stropní LED svítidlo Ocean HM 51W, 3000-6500K, 5100lm, 440x440, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Ocean KM RC - Stropní LED svítidlo Ocean KM 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø450, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Satellite 40B RC - Stropní LED svítidlo Satellite 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø430, bílá/hnědá/imitace dřeva + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Satellite 50C RC - Stropní LED svítidlo Satellite 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø530, černá/hnědá/imitace dřeva + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Ivona 40B RC - Stropní LED svítidlo Ivona 40B 24W, 3000-6500K, 2400lm, Ø415, bílá/třpytivý efekt + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Metal 40C RC - Stropní LED svítidlo Metal 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, černá + dálkové ovládání
Skladem 5 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Safir KM RC - Stropní LED svítidlo Safir 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø480, bílá + dálkový ovladač
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Norman 50B RC - Stropní LED svítidlo Norman 50B 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø490, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Metal H 60C RC - Stropní LED svítidlo Metal H 60C 60W, 3000-6500K, 6000lm, 600x600, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Ocean H RC - Stropní LED svítidlo Ocean H 60W, 3000-6500K, 6000lm, 540x540, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Satellite 50B RC - Stropní LED svítidlo Satellite 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø530, bílá/hnědá/imitace dřeva + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Halo 60 RC - Stropní LED svítidlo HALO 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů



























































