Rendl R13615 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13615 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Možnost nastavení svícení - dolů nebo jako nepřímě osvětlení směrem nahoru.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Světelný tok: | 980 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Šířka: | 166 mm |
| Výška: | 50/120 mm |
| Hloubka: | 142 mm |
Rendl R13616 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 128 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13504 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Andante 21W, 3000K, 1200lm, IP65, antracit/matný akryl
skladem u dodavatele 146 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13641 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Camargue 6W, 3000K, 550lm, IP65, antracit/satén
skladem u dodavatele 21 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R11947 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP65, antracit/opál
skladem u dodavatele 58 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13564 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 6W, 3000K, 240lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 11 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13930 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 14 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13512 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Comodo 20W, 3000K, 940lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13738 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Rendl R11170 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Sonet 7W, 3000K, 490lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 44 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12557 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 206 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12021 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Kubi 3W, 3000K, 176lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-14 dní



























































