Rendl R12562 - Venkovní nástěnné LED svítidlo XYLO 8W, 3000K, 590lm, IP54, antracit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12562 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | antracit - tmavě šedá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 8 W |
| Světelný tok: | 590 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Délka: | 180 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Hloubka: | 133 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13512 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Comodo 20W, 3000K, 940lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12574 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 48 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13512 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Comodo 20W, 3000K, 940lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R11967 - Venkovní stropní/nástěnné LED svítidlo Bono 4W, 3000K, 297lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 15 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R12021 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Kubi 3W, 3000K, 176lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R13560 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Piper 6W, 3000K, 489lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 89 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R14126 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, černá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R12028 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Kubi 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 485 Kč
Rendl R10547 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
2 565 Kč
Rendl R12556 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 17 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R12022 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Zack 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 74 ksdodaní 2-14 dní
1 575 Kč




























































