Rendl R12021 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Kubi 3W, 3000K, 176lm, IP54, antracit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12021 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | antracit - tmavě šedá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 1x3 W |
| Světelný tok: | 176 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Vyzařovací úhel: | 56 ° |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 64 mm |
| Výška: | 76 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12028 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Kubi 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 485 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13560 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Piper 6W, 3000K, 489lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 89 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12022 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Zack 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 76 ksdodaní 2-14 dní
1 575 Kč
Rendl R13563 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 6W, 3000K, 143lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 126 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R12551 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Athi 9,6W, 3000K, 550lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 54 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R11947 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP65, antracit/opál
skladem u dodavatele 60 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R13739 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 620 Kč
Rendl R13569 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tiras 2x6W, 3000K, 371lm, IP54, antracit/mléčný kryt
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R10547 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
2 565 Kč
Rendl R12573 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 015 Kč
Rendl R13502 - Venkovní nástěnné LED svítidlo SIV 6W, 3000K, 360lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 31 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč




























































