PREZENT 31301 - Venkovní nástěnné svítidlo TAMPA 2xGU10, IP54, tmavě šedá
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | plast, ocel |
| Barva: | opál, šedá |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 5, 2x5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Šířka: | 95 mm |
| Výška: | 238 mm |
| Hloubka: | 75 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 28202 - Venkovní nástěnné svítidlo BARI 2xGU10, IP44, antracit
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
450 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 66011 - Venkovní nástěnné svítidlo NEWARK 1xE27/40W, IP44, tmavě šedá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
430 Kč
Prezent 12101 - Venkovní nástěnné svítidlo EVEN 2xE27, IP54, černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
761 Kč
PREZENT 28200 - Venkovní nástěnné svítidlo MALMO 1xE27/35W, IP44, černá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
338 Kč
Prezent 31312 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Rebus 5W, 4000K, 700lm, IP44, černá/čirá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
675 Kč
Prezent 31313 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tanuk 9W, 4000K, 820lm, IP54, černá/bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
778 Kč
PREZENT 48324 - Venkovní nástěnné svítidlo HALIFAX 1xE27/10W, IP44, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
276 Kč
PREZENT 65254 - Venkovní nástěnné LED svítidlo ZEN 6W, IP44, 4000K, 450lm, ocel
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
286 Kč
Prezent 28210 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Akara 2x5W, 4000K, 2x490lm, IP65, černá/čirá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
859 Kč
Prezent 28208 - Venkovní nástěnné svítidlo Acrea 1xE27, IP54, černá/kouřová
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-5 dní
562 Kč
PREZENT 65300 - Venkovní nástěnné LED svítidlo SOY 10W, IP54, 4000K, 720lm, grafit
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-5 dní
942 Kč




























































