Rendl R13635 - Venkovní nástěnné svítidlo Bonnie 1xE27, IP44, antracit/opál
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13635 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 132 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | opál, antracit - tmavě šedá |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x28 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 86 mm |
| Výška: | 176 mm |
| Hloubka: | 113 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13636 - Venkovní stojanové svítidlo Bonnie 1xE27, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 89 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13515 - Venkovní nástěnné svítidlo Selma 1xGU10, IP54, antracit
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
738 Kč
Rendl R12551 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Athi 9,6W, 3000K, 550lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 57 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R12566 - Venkovní nástěnné svítidlo Delta 1xE27, IP54, antracit
skladem u dodavatele 158 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12561 - Venkovní nástěnné svítidlo Hide 1xE27, IP54, 260x124, antracit
skladem u dodavatele 174 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R14125 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, bílá
skladem u dodavatele 32 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13565 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 9W, 3000K, 384lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 131 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R12012 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Choix 2x3W, 3000K, 318lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R12021 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Kubi 3W, 3000K, 176lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R13643 - Venkovní nástěnné svítidlo MIZZI NEW II 2xGU10, IP65, antracit
skladem u dodavatele 123 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R13512 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Comodo 20W, 3000K, 940lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč



























































