Rendl R10427 - Venkovní zapichovací svítidlo Direzza 1xGU10, IP54, stříbrnošedá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R10427 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 96 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | stříbrnošedá |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 65 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| Výška: | 175+215 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R10432 - Venkovní nástěnné svítidlo Direzza 1xGU10, IP54, antracit
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 305 Kč
Rendl R10388 - Venkovní nástěnné svítidlo Direzza 1xGU10, IP54, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 53 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R10431 - Venkovní zapichovací svítidlo Direzza 1xGU10, IP54, antracit
skladem u dodavatele 94 ksdodaní 2-14 dní
1 485 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R10431 - Venkovní zapichovací svítidlo Direzza 1xGU10, IP54, antracit
skladem u dodavatele 94 ksdodaní 2-14 dní
1 485 Kč
Rendl R11754 - Venkovní nastavitelný LED reflektor Ross 9W, 3000K, 900lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 73 ksdodaní 2-14 dní
3 780 Kč

























































