Rendl R13509 - Venkovní nástěnné svítidlo Lizzi 2xGU10, IP54, antracit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13509 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 62 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | antracit - tmavě šedá |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x35 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Šířka: | 90 mm |
| Výška: | 188 mm |
| Hloubka: | 121 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13508 - Venkovní nástěnné svítidlo Lizzi 1xGU10, IP54, antracit
skladem u dodavatele 46 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R10364 - Venkovní nástěnné svítidlo Lesa 1xE27, IP54, černá
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R12560 - Venkovní nástěnné svítidlo Hide 1xE27, IP44, 160x160, antracit
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 755 Kč
Rendl R12561 - Venkovní nástěnné svítidlo Hide 1xE27, IP54, 260x124, antracit
skladem u dodavatele 177 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R12551 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Athi 9,6W, 3000K, 550lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 57 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13508 - Venkovní nástěnné svítidlo Lizzi 1xGU10, IP54, antracit
skladem u dodavatele 46 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R10388 - Venkovní nástěnné svítidlo Direzza 1xGU10, IP54, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 53 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R10399 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Gigi 3,3W, 3000K, 250lm, IP65, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 070 Kč
Rendl R12825 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Atlanta 6W, 3000K, 780lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 91 ksdodaní 2-14 dní
1 665 Kč
Rendl R12012 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Choix 2x3W, 3000K, 318lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R13515 - Venkovní nástěnné svítidlo Selma 1xGU10, IP54, antracit
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
738 Kč




























































