Rendl R13797 - Venkovní nástěnné svítidlo Mizzi new 2xGU10, IP65, stříbrnošedá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13797 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 170 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | stříbrnošedá |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x35 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Šířka: | 64 mm |
| Výška: | 166 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13633 - Stropní svítidlo Sorano 1xGU10, IP44, černá/plast
skladem u dodavatele 125 ksdodaní 2-14 dní
522 Kč
Rendl R13634 - Venkovní nástěnné svítidlo Sorano 2xGU10, IP44, černá/plast
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
702 Kč
Rendl R13643 - Venkovní nástěnné svítidlo MIZZI NEW II 2xGU10, IP65, antracit
skladem u dodavatele 133 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13514 - Venkovní nástěnné svítidlo Selma 1xGU10, IP54, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 34 ksdodaní 2-14 dní
738 Kč
Rendl R10387 - Venkovní nástěnné svítidlo Gino 1xE27, IP44, antracit
skladem u dodavatele 34 ksdodaní 2-14 dní
2 295 Kč
Rendl R13643 - Venkovní nástěnné svítidlo MIZZI NEW II 2xGU10, IP65, antracit
skladem u dodavatele 133 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R10366 - Venkovní nástěnné svítidlo Lesa 1xE27, IP54, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 105 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R13615 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 160 Kč
Rendl R13792 - Venkovní nástěnné svítidlo Granita 2xGU10, IP65, beton/dekor světlý granit
skladem u dodavatele 26 ksdodaní 2-14 dní
2 385 Kč
Rendl R10399 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Gigi 3,3W, 3000K, 250lm, IP65, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 070 Kč
Rendl R12560 - Venkovní nástěnné svítidlo Hide 1xE27, IP44, 160x160, antracit
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 755 Kč
Rendl R12563 - Venkovní svítidlo Delta 1xGX53, IP54, antracit
skladem u dodavatele 189 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R12691 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Choix 10W, 3000K, 660lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 135 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč


























































