Rabalux 8410 - Venkovní nástěnné svítidlo Roma 1xE27, IP44, nerezová ocel
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-8410 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 80 ksdodání 3-10 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | nerezová ocel |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x14 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Délka: | 318 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Záruka: | 2, 5 roky/let |
Mohlo by vás zajímat
Rabalux 8060 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Bona 9W, 4000K, 678lm, IP54, antracit/bílá
skladem u dodavatele 54 ksdodání 3-10 dní
1 169 Kč
Rabalux 8134 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Varna 12W, 4000K, 720lm, IP54, černá/bílá
skladem u dodavatele 60 ksdodání 3-10 dní
460 Kč
Rabalux 8261 - Venkovní nástěnné svítidlo Inox torch 1xE27, IP44, saténový chrom/bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
288 Kč
Rabalux 8685 - Venkovní stropní/nástěnné svítidlo Stuttgart 2xE27, IP44, 285x285, antracit/bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 552 Kč
Rabalux 7476 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Balimo 12W, 4000K, 560lm, IP54, černá/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
584 Kč
Rabalux 7074 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Cyprus 10W, 3000K, 790lm, IP44, černá/bílá
skladem u dodavatele 621 ksdodání 3-10 dní
772 Kč
Rabalux 7935 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Halden 9W, 4000K, 640lm, IP65, černá/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
850 Kč
Rabalux 8832 - Venkovní nástěnné svítidlo Medina black 1xGU10, IP44, matná černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
191 Kč
Rabalux 7477 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Balimo 12W, 4000K, 560lm, IP54, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
584 Kč
Rabalux 8684 - Venkovní stropní/nástěnné svítidlo Stuttgart 2xE27, IP44, Ø285, antracit/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 396 Kč



























































