Rendl R10554 - Venkovní nástěnné svítidlo Telo 1xG9, IP44, antracit/čirá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R10554 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 105 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo |
| Barva: | čirá, antracitová |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 108 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hloubka: | 160 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12563 - Venkovní svítidlo Delta 1xGX53, IP54, antracit
skladem u dodavatele 189 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R13561 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Geri 5W, 3000K, 211lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 123 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13564 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 6W, 3000K, 240lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 11 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13563 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 6W, 3000K, 143lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 126 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13514 - Venkovní nástěnné svítidlo Selma 1xGU10, IP54, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 34 ksdodaní 2-14 dní
738 Kč
Rendl R13756 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Gavin 13W, 3000K, 650lm, IP65, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 140 ksdodaní 2-14 dní
2 565 Kč
Rendl R12551 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Athi 9,6W, 3000K, 550lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 57 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13504 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Andante 21W, 3000K, 1200lm, IP65, antracit/matný akryl
skladem u dodavatele 142 ksdodaní 2-14 dní
3 465 Kč
Rendl R13509 - Venkovní nástěnné svítidlo Lizzi 2xGU10, IP54, antracit
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-14 dní
1 575 Kč
Rendl R13565 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 9W, 3000K, 384lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 131 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč




























































