Rendl R12573 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12573 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 2x5 W |
| Světelný tok: | 550 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Šířka: | 180 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 35 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12574 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 48 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13616 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 125 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R11947 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP65, antracit/opál
skladem u dodavatele 58 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R13619 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Sampo 9W, 3000K, 650lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 124 ksdodaní 2-14 dní
1 980 Kč
Rendl R12562 - Venkovní nástěnné LED svítidlo XYLO 8W, 3000K, 590lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R11946 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Virgo 9W, 3000K, 800lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13565 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 9W, 3000K, 384lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 131 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R14126 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, černá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13756 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Gavin 13W, 3000K, 650lm, IP65, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 140 ksdodaní 2-14 dní
2 565 Kč
Rendl R12551 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Athi 9,6W, 3000K, 550lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 57 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13504 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Andante 21W, 3000K, 1200lm, IP65, antracit/matný akryl
skladem u dodavatele 142 ksdodaní 2-14 dní
3 465 Kč




























































