Rendl R12018 - Venkovní nástěnné svítidlo Chicago 1xE27, IP44, antracit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12018 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 110 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Barva: | antracit - tmavě šedá |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Délka: | 245 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 81 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12012 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Choix 2x3W, 3000K, 318lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R13796 - Venkovní nástěnné svítidlo Mizzi new 1xGU10, IP65, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 102 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R13794 - Venkovní nástěnné svítidlo Kane 2xGU10, IP65, beton/dekor tmavý granit
skladem u dodavatele 12 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12825 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Atlanta 6W, 3000K, 780lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 87 ksdodaní 2-14 dní
1 665 Kč
Rendl R10399 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Gigi 3,3W, 3000K, 250lm, IP65, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 070 Kč
Rendl R13793 - Venkovní nástěnné svítidlo Kane 1xGU10, IP65, beton/dekor tmavý granit
skladem u dodavatele 7 ksdodaní 2-14 dní
1 575 Kč
Rendl R13737 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, černá
skladem u dodavatele 19 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R11967 - Venkovní stropní/nástěnné LED svítidlo Bono 4W, 3000K, 297lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 19 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R12560 - Venkovní nástěnné svítidlo Hide 1xE27, IP44, 160x160, antracit
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 755 Kč
Rendl R12691 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Choix 10W, 3000K, 660lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 137 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč




























































