Globo 21002-3H - Lustr Olly 3xE14, matná černá/kouřové sklo
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-21002-3H |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | matná černá, kouřová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x25 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 630 mm |
| Šířka: | 110 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
Globo 21002H - Lustr Olly 1xE27, Ø110, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
552 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 15228H - Lustr Kidal 1xE27, Ø400, matný nikl/stříbrná
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 095 Kč
Globo 57911HB - Lustr Robby black 1xGU10, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
448 Kč
Globo 15839H - Křišťálový lustr Corry 1xE27, Ø210, kouřová/matná černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 360 Kč
Globo 15698-3H - Designový lustr Gorley 3xE27, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 840 Kč
Globo 15548-6H - Lustr Maxy 6xE27, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 37 ksdodání 3-6 prac. dní
6 728 Kč
Globo 56007-4H - LED křišťálový lustr Tobias 48W, 4000K, 332lm, chrom
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 163 Kč
Globo 15707-6H - Lustr Reid 6xE27, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 43 ksdodání 3-6 prac. dní
2 400 Kč
Globo 15265-5H - Textilní lustr Tarok 5xE14, matný nikl/stříbrná
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 494 Kč
Globo 15663H - Lustr Pablo 1xE27, Ø200, dřevo/matná černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 3-6 prac. dní
760 Kč
Globo 15548H1 - Lustr Maxy 1xE27, Ø290, matná černá/kouřová
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 800 Kč


























































