TK Lighting 10188 - Designový lustr Modesto 3xGU10, Ø500, černá/borovice
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10188 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, dřevo |
| Barva: | borovice, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x10 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10158 - Designový lustr Modesto 3xGU10, černá/borovice
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 10157 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø190, černá/borovice
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
902 Kč
TK Lighting 10155 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø160, černá/borovice
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
861 Kč
TK Lighting 10156 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø295, černá/borovice
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10622 - Závěsné svítidlo CONO SABIA 1xE27, Ø500, béžová
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 3140 - Textilní lustr Duo 3xE27, přírodní/cihlová/oranžová/zelená
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
2 375 Kč
TK Lighting 4799 - Lustr Nicol 1xE27, Ø380, béžová/černá
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč
TK Lighting 6886 - Dřevěný lustr Venus wood 1xE27, Ø460, bříza/přírodní
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
1 939 Kč
TK Lighting 10067 - Lustr Cono 3xE27, Ø420, černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 064 Kč
TK Lighting 10158 - Designový lustr Modesto 3xGU10, černá/borovice
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 6845 - Lustr Anabelle 9xG9, Ø620, černá/grafit
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
6 070 Kč
TK Lighting 759 - Lustr Cadix 1xG9, Ø140, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč


























































