TK Lighting 10156 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø295, černá/borovice
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10156 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, dřevo |
| Barva: | borovice, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 295 mm |
| Výška: | 1650 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10188 - Designový lustr Modesto 3xGU10, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
2 360 Kč
TK Lighting 10158 - Designový lustr Modesto 3xGU10, černá/borovice
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 10157 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø190, černá/borovice
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
902 Kč
TK Lighting 10155 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø160, černá/borovice
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
861 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 2833 - Lustr Cubus graphite 6xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 223 ksdodání 4-14 dní
4 402 Kč
TK Lighting 10084 - Lustr Sol 1xE27, Ø250, grafit/černá
skladem u dodavatele 84 ksdodání 4-14 dní
1 499 Kč
TK Lighting 10260 - Lustr Faro 1xE27, Ø500, cihlová
skladem u dodavatele 35 ksdodání 4-14 dní
3 007 Kč
TK Lighting 18212 - Designový LED lustr ELVA BRASS 8W, 3000K, 1032lm, Ø180, mosaz/jantar
skladem u dodavatele 84 ksdodání 4-14 dní
2 463 Kč
TK Lighting 10078 - Lustr Duo white 1xE27, Ø200, bílá/juta
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 11151 - Lustr SOPHIA GREEN COGNAC 8xE14, zelená/koňak/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
6 761 Kč
TK Lighting 2070 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, bílá/borovice
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 11040 - Lustr SOPHIA COGNAC 1xE14, Ø150, černá/koňak
skladem u dodavatele 305 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 4261 - Lustr Sol 1xE27, černá/zlatá/jantar
skladem u dodavatele 147 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 11097 - Lustr ESTERA WOOD 9xG9, ořech/bronz/jantar
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
4 402 Kč




























































