Idea led ID-2277 - LED pásek COB 11W/m, 4000K, 1250lm/m, Ra90, IP20, 12V, 5m
| Výrobce: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2277 |
| Výrobce: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-2277 – LED pásek COB 11W/m, 4000K, 1250lm/m, Ra90, 12V, IP20, 5m
Výkonný LED pásek COB s příkonem 11 W/m a hustotou 400 LED/m poskytuje souvislé a homogenní světlo bez viditelných bodů. Neutrální bílá barva světla 4000K s intenzitou 1250 lm/m se skvěle hodí pro moderní a funkční osvětlení domácností, kanceláří či komerčních prostor.
Díky vysokému indexu podání barev Ra90 vykresluje barvy věrně a přirozeně. Pásek je stmívatelný, takže si snadno přizpůsobíte intenzitu svícení dle potřeby. Praktickou výhodou je možnost střihu každých 10 mm, což usnadňuje přesnou instalaci. Díky šířce pouhých 5 mm se pásek vejde i do velmi úzkých profilů.
LED pásek je ideální pro dekorativní i praktické osvětlení – pod kuchyňské linky, police, nábytek, vitríny nebo podhledy.
Technické parametry
- Typ: LED pásek COB
- Výkon: 11 W/m
- Světelný tok: 1250 lm/m
- Teplota chromatičnosti: 4000K (neutrální bílá)
- Napětí: 12 V
- CRI: Ra90
- Šířka pásku: 5 mm
- Délka balení: 5 m
- Krytí: IP20
- Počet LED: 400/m
- Úhel svícení: 120°
- Zkracování: po 10 mm
- Stmívatelný: ano
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Napětí: | 12 V |
| Max. výkon: | 11 W |
| Světelný tok: | 1250 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 90 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Délka: | 5000 mm |
| Šířka: | 5 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2248 - LED pásek COB RGBNW 16W/m, RGB + 4000K, 670lm/m, 12V, IP20
skladem u dodavatele 63 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2296 - LED pásek COB 11W/m, 2080K, 730lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA80, 5m
skladem u dodavatele 81 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2236-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 6300K, 1070lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 33 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2365 - LED pásek COB 10W/m, 4000K, 1030lm/W, 24V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 748 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2247 - LED pásek COB RGBWW 16W/m, RGB + 3000K, 680lm/m, 12V, IP20
skladem u dodavatele 150 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2385 - LED pásek COB 18W/m, 4000K, 2200lm/m, 24V, IP20, 12mm, RA90, 5m
skladem u dodavatele 86 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2470 - LED pásek COB 15W/m, 3000K, 2050lm/m, 24V, IP20, Ra90, 10 mm, 5m
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2363 - LED pásek COB 10W/m, 3000K, 900lm/W, 24V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 96 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2264 - LED pásek COB 10W/m, 6000K, 1140lm/m, 12V, IP20, Ra>80, 5m
skladem u dodavatele 3409 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2265 - LED pásek COB 10W/m, 4000K, 995lm/m, 12V, IP20, Ra>85, 5m
skladem u dodavatele 9773 ksdodání 3-14 dnů





























































