Idea led ID-2365 - LED pásek COB 10W/m, 4000K, 1030lm/W, 24V, IP20, 5m
| Výrobce: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2365 |
| Výrobce: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-2365 – LED pásek COB 10W/m, 4000K, 1030lm/m, 24V, IP20, 5m
Výkonný LED pásek COB s příkonem 10 W/m a hustotou 320 LED/m zajišťuje rovnoměrné a plynulé světlo bez viditelných diod. Díky teplotě chromatičnosti 4000K poskytuje přirozené neutrální bílé světlo, ideální pro kuchyně, pracovní prostory, chodby či technické místnosti.
Pásek je stmívatelný, takže si lze jednoduše nastavit intenzitu osvětlení podle aktuálních potřeb. Díky možnosti střihu každých 50 mm je snadno přizpůsobitelný pro různé instalace.
Technické parametry
- Typ: LED pásek COB
- Výkon: 10 W/m
- Světelný tok: 1030 lm/m
- Teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílá)
- Napětí: 24 V
- Šířka: 8 mm
- CRI: Ra80
- Délka balení: 5 m
- Krytí: IP20
- Počet LED: 320/m
- Úhel svícení: 120°
- Zkracování: po 50 mm
- Stmívatelný: ano
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Napětí: | 24 V |
| Max. výkon: | 10 W |
| Světelný tok: | 1030 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Délka: | 5000 mm |
| Šířka: | 8 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2364 - LED pásek COB 10W/m, 6000K, 1190lm/W, 24V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 556 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2282 - LED pásek COB 11W/m, 4000K, 990lm/m, 24V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 1688 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2263 - LED pásek COB 10W/m, 3000K, 980lm/m, 12V, IP20, Ra>85, 5m
skladem u dodavatele 597 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2974 - Digitální LED pásek COB 21W/m, RGB, 24V, 1260lm/m, Ra90, WS2811 IC, IP20, 5m
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2275 - LED pásek COB 11W/m, 3000K, 1000lm/m, Ra90, IP20, 12V, 5m
skladem u dodavatele 251 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2470 - LED pásek COB 15W/m, 3000K, 2050lm/m, 24V, IP20, Ra90, 10 mm, 5m
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2281 - LED pásek COB 11W/m, 6000K, 1100lm/m, 24V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 885 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2266 - LED pásek COB 4,9W/m, 3000K, 517lm/m, 12V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 91 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2296 - LED pásek COB 11W/m, 2080K, 730lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA80, 5m
skladem u dodavatele 81 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2472 - LED pásek COB 15W/m, 4000K, 2250lm/m, 24V, IP20, Ra90, 10 mm, 5m
není sklademtermín na dotaz - upřesníme






























































