Idea led ID-2280 - LED pásek COB 11W/m, 3000K, 875lm/m, 24V, Ra90, IP20, 5m
| Výrobce: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2280 |
| Výrobce: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-2280 – LED pásek COB 11W/m, 3000K, 875lm/m, 24V, Ra90, IP20, 5m
LED pásek COB s příkonem 11 W/m a hustotou 480 LED/m poskytuje souvislé a rovnoměrné světlo bez viditelných bodů. Teplá bílá barva světla 3000K s intenzitou 875 lm/m vytváří příjemnou atmosféru, ideální pro obytné prostory, ložnice, obývací pokoje nebo kavárny.
Díky vysokému indexu podání barev Ra90 vykresluje barvy věrně a přirozeně. Pásek je stmívatelný a lze jej zkracovat každých 50 mm, což usnadňuje přesnou instalaci. Se šířkou 8 mm je vhodný i do užších hliníkových profilů.
LED pásek najde využití jak pro praktické, tak pro dekorativní osvětlení – police, nábytek, vitríny nebo podhledy.
Technické parametry
- Typ: LED pásek COB
- Výkon: 11 W/m
- Světelný tok: 875 lm/m
- Teplota chromatičnosti: 3000K (teplá bílá)
- Napětí: 24 V
- CRI: Ra90
- Šířka pásku: 8 mm
- Délka balení: 5 m
- Krytí: IP20
- Počet LED: 480/m
- Úhel svícení: 180°
- Zkracování: po 50 mm
- Stmívatelný: ano
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Napětí: | 24 V |
| Max. výkon: | 11 W |
| Světelný tok: | 875 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 90 |
| Životnost LED: | 15000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 180 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Délka: | 5000 mm |
| Šířka: | 8 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2271 - LED pásek COB 11W/m, 6000K, 1000lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
skladem u dodavatele 264 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2384 - LED pásek COB 18W/m, 6000K, 2250lm/m, 24V, IP20, 12mm, RA90, 5m
skladem u dodavatele 774 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2282 - LED pásek COB 11W/m, 4000K, 990lm/m, 24V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 1738 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2238-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 4000K, 1050lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2296 - LED pásek COB 11W/m, 2080K, 730lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA80, 5m
skladem u dodavatele 85 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2375-10M-IP67 - LED pásek COB RGBCCT 20W/m, RGB + 3000-6000K, 1140lm/m, 24V, IP67, 10m
skladem u dodavatele 125 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2247 - LED pásek COB RGBWW 16W/m, RGB + 3000K, 680lm/m, 12V, IP20
skladem u dodavatele 171 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2974 - Digitální LED pásek COB 21W/m, RGB, 24V, 1260lm/m, Ra90, WS2811 IC, IP20, 5m
skladem u dodavatele 27 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2363 - LED pásek COB 10W/m, 3000K, 900lm/W, 24V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 189 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2236-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 6300K, 1070lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-14 dnů




























































