Idea led ID-2297 - LED pásek COB 11W/m, 2700K, 730lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA93, 5m
| Výrobce: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2297 |
| Výrobce: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-2297 – LED pásek COB 11W/m, 2700K, 730lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA93, 5m
Kvalitní LED pásek COB s hustotou 480 LED/m poskytuje rovnoměrné, souvislé světlo bez viditelných bodových diod, díky čemuž působí elegantně a moderně. Barevná teplota 2700 K zajišťuje příjemné teplé bílé světlo, ideální pro útulné a relaxační prostředí v domácnosti i komerčních prostorách.
Pásek má výkon 11 W/m a světelný tok 730 lm/m, což jej činí vhodným pro hlavní i doplňkové nasvícení. Díky vysokému CRI >93 věrně podává barvy, takže se skvěle hodí do míst, kde záleží na přirozeném vzhledu osvětlených objektů – například do obývacích pokojů, ložnic, kaváren nebo nad kuchyňské linky.
Samozřejmostí je stmívatelnost, která umožňuje nastavit intenzitu světla podle potřeby. Pásek je dodáván v délce 5 m, lze jej zkracovat každých 25 mm a díky šířce pouhých 8 mm se snadno instaluje i do úzkých profilů a lišt.
Technické parametry
- Typ: LED pásek COB
- Výkon: 11 W/m
- Světelný tok: 730 lm/m
- Teplota chromatičnosti: 2700 K (teplá bílá)
- Napětí: 12 V DC
- Délka pásku: 5 m (zkracování každých 25 mm)
- Šířka pásku: 8 mm
- Počet LED: 480 LED/m
- CRI (RA): >93 (velmi věrné podání barev)
- Krytí: IP20 (interiéry)
- Stmívatelnost: ano
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 2700 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Napětí: | 12 V |
| Max. výkon: | 11 W |
| Světelný tok: | 730 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 93 |
| Životnost LED: | 15000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Délka: | 5000 mm |
| Šířka: | 8 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2268 - LED pásek COB 4,9W/m, 4000K, 535lm/m, 12V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 145 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2281 - LED pásek COB 11W/m, 6000K, 1100lm/m, 24V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 865 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2274 - LED pásek COB 14,4W/m, RGB, 12V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 76 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2238-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 4000K, 1050lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2472 - LED pásek COB 15W/m, 4000K, 2250lm/m, 24V, IP20, Ra90, 10 mm, 5m
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Idea led ID-2375-10M-IP67 - LED pásek COB RGBCCT 20W/m, RGB + 3000-6000K, 1140lm/m, 24V, IP67, 10m
skladem u dodavatele 79 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2385 - LED pásek COB 18W/m, 4000K, 2200lm/m, 24V, IP20, 12mm, RA90, 5m
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Idea led ID-2296 - LED pásek COB 11W/m, 2080K, 730lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA80, 5m
skladem u dodavatele 81 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2471 - LED pásek COB 15W/m, 6000K, 2100lm/m, 24V, IP20, Ra90, 10 mm, 5m
skladem u dodavatele 69 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2384 - LED pásek COB 18W/m, 6000K, 2250lm/m, 24V, IP20, 12mm, RA90, 5m
skladem u dodavatele 732 ksdodání 3-14 dnů






























































