Rendl R13897 - Lustr Agneta 1xE27, Ø180, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13897 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 24 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 180 mm |
| Výška: | 1200+150 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13899 - Lustr Agneta 1xE27, Ø180, kartáčovaná mosaz
skladem u dodavatele 9 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13900 - Lustr Agneta 1xE27, Ø180, kartáčovaná měď
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12477 - Textilní lustr Levita 1xE27, Ø390, bílá/chrom
skladem u dodavatele 20 ksdodaní 2-14 dní
9 180 Kč
Rendl R13825 - Lustr Coroa new 28 1xE27, Ø280, černá/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
5 580 Kč
Rendl R13821 - Lustr Dados 1xE27, 120x120, opálové sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Rendl R13940 - LED lustr Stig 6,8W, 3000K, 466lm, 34°, Ø120, černá
skladem u dodavatele 68 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl 4012044 - Lustr 1xE27, Ø220, matný chrom
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
300 Kč
Rendl R13908 - Lustr Giulia 1xE27, Ø120, bílá/chrom
skladem u dodavatele 64 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12664 - Lustr Pulire RD 1xE14, Ø145, opál/chrom/dřevo
skladem u dodavatele 69 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12459 - LED lustr Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø100, černá
skladem u dodavatele 78 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R13827 - Lustr Babu new 1xE27, Ø220, opálové sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 555 Kč


























































