TK Lighting 3194 - Lustr Faro 1xE27, Ø335, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-3194 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 335 mm |
| Výška: | 1660 mm |
Příbuzné produkty
Podobné zboží
TK Lighting 10263 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, okrová
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 400 Kč
TK Lighting 10259 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, cihlová
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 4509 - Lustr Faro 1xE27, Ø500, hnědá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 007 Kč
TK Lighting 10260 - Lustr Faro 1xE27, Ø500, cihlová
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
3 007 Kč
TK Lighting 5899 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, béžová
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 400 Kč
TK Lighting 10657 - Lustr FARO SABIA 1xE27, Ø340, béžová
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 10658 - Lustr FARO SABIA 1xE27, Ø500, béžová
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
3 007 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4799 - Lustr Nicol 1xE27, Ø380, béžová/černá
skladem u dodavatele 52 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč
TK Lighting 10843 - Lustr PEARL MIX 3xG9, Ø240, černá/čirá/grafit/koňak
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 530 Kč
TK Lighting 2076 - Lustr Cubus 1xE27, Ø300, transparentní/černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
TK Lighting 4340 - Lustr Estera 9xG9, hnědá/jantar
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
4 869 Kč
TK Lighting 2831 - Lustr Cubus 3xE27, Ø490, černá/čirá/grafit/jantar
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 328 Kč
TK Lighting 5362 - Lustr Nilos 8xG9, Ø370, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
4 661 Kč
TK Lighting 5379 - Lustr Esme 1xE27, Ø300, grafit/černá
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 405 Kč

























































