TK Lighting 4895 - Lustr Cairo 3xE27, Ø250, černá/borovice
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4895 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, dřevo |
| Barva: | borovice, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 1000 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4894 - Lustr Cairo 1xE27, Ø115, černá/borovice
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
607 Kč
TK Lighting 4896 - Lustr Cairo 4xE27, černá/borovice
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 468 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4508 - Dřevěný lustr Oslo brown 1xE27, Ø335mm, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 67 ksdodání 4-14 dní
1 478 Kč
TK Lighting 3267 - Lustr Esme 1xE27, Ø300, transparentní/černá
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 244 Kč
TK Lighting 10078 - Lustr Duo white 1xE27, Ø200, bílá/juta
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 10658 - Lustr FARO SABIA 1xE27, Ø500, béžová
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
3 007 Kč
TK Lighting 10258 - Lustr Aurora 26xG9, Ø620, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
17 624 Kč
TK Lighting 759 - Lustr Cadix 1xG9, Ø140, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč
TK Lighting 10074 - Lustr Cono S 1xE27, Ø190, mátová
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
684 Kč
TK Lighting 3477 - Lustr Maxi 1xE27, Ø300, černá/bílá/sklo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 666 Kč
TK Lighting 10037 - Lustr Cono M 1xE27, Ø260, hnědá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
1 084 Kč
TK Lighting 6580 - Textilní lustr Juta 1xE27, Ø300, juta
Skladem poslední kusihned k odeslání
876 Kč



























































