TK Lighting 861 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, mátová
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-861 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | mátová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 340 mm |
| Výška: | 1650 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5899 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, béžová
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 400 Kč
Podobné zboží
TK Lighting 10263 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, okrová
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 400 Kč
TK Lighting 4332 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, hnědá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 10259 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, cihlová
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 10260 - Lustr Faro 1xE27, Ø500, cihlová
skladem u dodavatele 35 ksdodání 4-14 dní
3 007 Kč
TK Lighting 10657 - Lustr FARO SABIA 1xE27, Ø340, béžová
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 10658 - Lustr FARO SABIA 1xE27, Ø500, béžová
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
3 007 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4549 - Lustr Estera 7xG9, zlatá/jantar
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
3 049 Kč
TK Lighting 5402 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø500, juta/černá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
TK Lighting 4759 - Lustr Vibe 1xE27, Ø250, bílá/černá
skladem u dodavatele 198 ksdodání 4-14 dní
1 120 Kč
TK Lighting 10067 - Lustr Cono 3xE27, Ø420, černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 064 Kč
TK Lighting 4894 - Lustr Cairo 1xE27, Ø115, černá/borovice
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
607 Kč
TK Lighting 5664 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, béžová/borovice
skladem u dodavatele 54 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 5668 - Lustr Estera 7xG9, zlatá/jantar
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
4 168 Kč
TK Lighting 5770 - Textilní lustr Eco 1xE27, Ø200, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 68 ksdodání 4-14 dní
1 063 Kč



























































