TK Lighting 4562 - Designový lustr Harmony nature 1xE27, Ø400, černá/přírodní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4562 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov, textil |
| Barva: | přírodní, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 400 mm |
| Výška: | 1650 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4557 - Designový lustr Harmony nature 3xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 5940 - Stropní textilní svítidlo Harmony nature 4xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 63 ksdodání 4-14 dní
2 308 Kč
TK Lighting 4556 - Stropní textilní svítidlo Harmony nature 4xE27, Ø720, černá/přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 619 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 11594 - Lustr SOPHIA COGNAC WHITE 6xE14, bílá/koňak/černá/zlatá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
4 360 Kč
TK Lighting 4896 - Lustr Cairo 4xE27, černá/borovice
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 468 Kč
TK Lighting 6136 - Designový lustr MONTOYA WHITE 4xE27, Ø560, bílá
skladem u dodavatele 53 ksdodání 4-14 dní
2 209 Kč
TK Lighting 11040 - Lustr SOPHIA COGNAC 1xE14, Ø150, černá/koňak
skladem u dodavatele 142 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 4798 - Lustr Nicol 3xE27, Ø500, béžová/černá
skladem u dodavatele 68 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 11043 - Lustr SOPHIA COGNAC 5xE14, černá/koňak
skladem u dodavatele 62 ksdodání 4-14 dní
3 609 Kč
TK Lighting 10077 - Lustr Cono S 1xE27, Ø190, žlutá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
564 Kč
TK Lighting 5363 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø500, bílá/černá
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč



























































