TK Lighting 4292 - Lustr Cubus graphite 1xE27, Ø300, grafit
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4292 |
Dostupnost:
Skladem poslední kus
ihned k odeslání Dalších 107 ks - skladem u dodavatele
dodání 4-14 dní
ihned k odeslání Dalších 107 ks - skladem u dodavatele
dodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | grafit |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15, 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 300 mm |
| Výška: | 1750 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4135 - Nástěnné svítidlo Cubus 1xE27, jantar/černá
skladem u dodavatele 136 ksdodání 4-14 dní
809 Kč
TK Lighting 2064 - Lustr Cubus 1xE27, Ø300, jantar/černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 032 Kč
TK Lighting 2076 - Lustr Cubus 1xE27, Ø300, transparentní/černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
TK Lighting 2164 - Lustr Cubus 6xE27, jantar/grafit/transparentní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 402 Kč
TK Lighting 2834 - Lustr Cubus 8xE27, jantar/grafit/transparentní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
6 476 Kč
TK Lighting 2831 - Lustr Cubus 3xE27, Ø490, černá/čirá/grafit/jantar
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 328 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5826 - Lustr Vibe 1xE27, Ø200, topaz/černá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 10155 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø160, černá/borovice
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
861 Kč
TK Lighting 10208 - Lustr Cubus 9xE27, Ø580, grafit/černá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
6 367 Kč
TK Lighting 10084 - Lustr Sol 1xE27, Ø250, grafit/černá
skladem u dodavatele 35 ksdodání 4-14 dní
1 499 Kč
TK Lighting 2819 - Lustr Cubus graphite 3xE27, Ø500, grafit/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 432 Kč
TK Lighting 4851 - Dřevěný lustr Oslo white 1xE27, Ø335mm, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 276 Kč
TK Lighting 3999 - Lustr Chicago 6xE27, 1000x500, černá/lněná
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
4 402 Kč
TK Lighting 3257 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø200, přírodní/zelená
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
788 Kč

























































