TK Lighting 3266 - Lustr Esme 1xE27, Ø250, transparentní/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-3266 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Barva: | transparentní, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 250 mm |
| Výška: | 1650 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 3267 - Lustr Esme 1xE27, Ø300, transparentní/černá
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 244 Kč
TK Lighting 3268 - Lustr Esme 1xE27, Ø350, transparentní/černá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
1 582 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5378 - Lustr Esme 1xE27, Ø250, grafit/černá
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
1 120 Kč
TK Lighting 4896 - Lustr Cairo 4xE27, černá/borovice
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 468 Kč
TK Lighting 11049 - Lustr BALLO 1xE14, béžová/bílá/dřevo
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
881 Kč
TK Lighting 10887 - Lustr CONO PEAPOD L 1xE27, Ø320, zelená
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
970 Kč
TK Lighting 5671 - Lustr Esme 1xE27, Ø350, bílá/černá
skladem u dodavatele 66 ksdodání 4-14 dní
2 349 Kč
TK Lighting 6799 - Dřevěný lustr Estera wood 3xG9, bílá/borovice/béžová
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 1589 - Lustr Dong wood 1xE27, Ø200, šedá/dřevo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
296 Kč
TK Lighting 10259 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, cihlová
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč


























































