TK Lighting 4790 - Lustr Esme 4xE27, bílá/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4790 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | černá, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Délka: | 870 mm |
| Výška: | 1750 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4791 - Lustr Esme 5xE27, bílá/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
5 817 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5941 - Lustr Nilos 1xG9, Ø120, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 4948 - Dřevěný lustr Helix wood 2xE27, ořech/černá
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 5905 - Dřevěný lustr Estera wood 7xG9, bílá/borovice/béžová
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
3 884 Kč
TK Lighting 10064 - Lustr Cono M 1xE27, Ø250, oranžová
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
TK Lighting 10038 - Lustr Cono L 1xE27, Ø335, hnědá
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 10155 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø160, černá/borovice
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
861 Kč
TK Lighting 6799 - Dřevěný lustr Estera wood 3xG9, bílá/borovice/béžová
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč


























































