TK Lighting 4509 - Lustr Faro 1xE27, Ø500, hnědá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4509 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | hnědá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1700 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10260 - Lustr Faro 1xE27, Ø500, cihlová
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
3 007 Kč
TK Lighting 10259 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, cihlová
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
Podobné zboží
TK Lighting 10263 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, okrová
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 400 Kč
TK Lighting 5899 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, béžová
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 400 Kč
TK Lighting 10657 - Lustr FARO SABIA 1xE27, Ø340, béžová
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 10658 - Lustr FARO SABIA 1xE27, Ø500, béžová
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
3 007 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10275 - Lustr Bono 1xE27, Ø270, okrová/bílá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
1 686 Kč
TK Lighting 5664 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, béžová/borovice
skladem u dodavatele 51 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 4342 - Lustr HILTON GOLD 4xE27, 940mm, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 114 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč
TK Lighting 10831 - Lustr PEARL 1xG9, Ø100, černá/koňak
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
508 Kč
TK Lighting 5981 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, černá
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
2 723 Kč
TK Lighting 10037 - Lustr Cono M 1xE27, Ø260, hnědá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 084 Kč
TK Lighting 6586 - Dřevěný lustr Eris wood 1xE27, Ø500, bříza/přírodní
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
1 991 Kč
TK Lighting 1831 - Lustr Jump 1xE27, Ø360, černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 063 Kč
TK Lighting 5384 - Lustr Esme 6xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
6 881 Kč
TK Lighting 4346 - Lustr HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 582 Kč


























































