TK Lighting 3175 - Lustr Marco 3xE27, Ø370, kov/sklo
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-3175 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | černá, medová, zlatá, transparentní, hnědá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x60, 3x15 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Šířka: | 370, 360 mm |
| Výška: | 1100 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5383 - Lustr Esme 6xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
6 756 Kč
TK Lighting 4557 - Designový lustr Harmony nature 3xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 10038 - Lustr Cono L 1xE27, Ø335, hnědá
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 2345 - Lustr Duo white 3xE27, bílá/juta
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 375 Kč
TK Lighting 10268 - Lustr Bono 5xG9, Ø320, okrová/bílá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
5 304 Kč
TK Lighting 4819 - Lustr Esme 6xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
6 735 Kč


























































