Globo 15663-3H - Lustr Pablo 3xE27, Ø440, dřevo/matná černá
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-15663-3H |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | dřevo, kov |
| Barva: | matná černá, přírodní |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Průměr: | 440 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
Globo 15663H - Lustr Pablo 1xE27, Ø200, dřevo/matná černá
skladem u dodavatele 44 ksdodání 3-6 prac. dní
760 Kč
Globo 15663-4D - Stropní svítidlo Pablo 4xE27, dřevo/matná černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 184 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 56140-13H - Designový lustr Riha 13xG9, matný nikl/opál
Skladem poslední kusihned k odeslání
5 438 Kč
Globo 57911-4HB - Lustr Robby black 4xGU10, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 528 Kč
Globo 15548-3H - Lustr Maxy 3xE27, Ø480, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
3 936 Kč
Globo 15178 - Lustr Earth 1xE27, Ø350, plast/akryl
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
585 Kč
Globo 21002-3H - Lustr Olly 3xE14, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-6 prac. dní
1 752 Kč
Globo 21002H - Lustr Olly 1xE27, Ø110, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
552 Kč
Globo 15839-4H - Křišťálový lustr Corry 4xE27, kouřová/matná černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
4 478 Kč
Globo 15707-3H - Lustr Reid 3xE27, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 272 Kč
Globo 15706-3H - Lustr Reid 3xE27, matná černá/kouřové sklo/imitace dřeva
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 3-6 prac. dní
1 320 Kč
Globo 15566HA - Lustr Giuseppe 1xE27, Ø280, matná černá/jantarové sklo
skladem u dodavatele 6 ksdodání 3-6 prac. dní
1 048 Kč


























































