Globo 56140-9H - Designový lustr Riha 9xG9, matný nikl/opál
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-56140-9H |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 4 ksdodání 3-6 prac. dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | matný nikl, opál |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 9x3, 5 W |
| Počet žárovek: | 9 |
| Světelný tok: | 9x310 lm |
| Délka: | 870 mm |
| Šířka: | 345 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
Globo 56140-2W - Stropní a nástěnné svítidlo Riha 2xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
889 Kč
Globo 56140-3W - Stropní svítidlo Riha 3xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 344 Kč
Globo 56140-9D - Designové stropní svítidlo Riha 9xG9, matný nikl/opál
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 080 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 67032-60 - K9 křišťálový lustr Marilyn LED 56W, 4000K, 4400lm, Ø720, chrom/čirá
skladem u dodavatele 42 ksdodání 3-6 prac. dní
7 176 Kč
Globo 67162-30 - K5 křišťálové svítidlo Mucky LED 30W, 2700-6000K, 1920lm, Ø300, čirá/chrom + dálkové ovládání
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 984 Kč
Globo 67201SH-30 - LED lustr Panda 30W, 3000K, 1370lm, Ø600, matná černá/opál
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 3-6 prac. dní
2 792 Kč
Globo 21002H - Lustr Olly 1xE27, Ø110, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
552 Kč
Globo 21002-3H - Lustr Olly 3xE14, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-6 prac. dní
1 752 Kč
Globo 15760-5 - Křišťálový lustr Wolli 5xE14, Ø300, matný nikl
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 068 Kč
Globo 57911HB - Lustr Robby black 1xGU10, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
448 Kč
Globo 15698-3HR - Designový lustr Gorley 3xE27, Ø470, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 840 Kč
Globo 67162-58 - K5 křišťálový lustr Mucky LED 58W, 2700-6000K, 3566lm, čirá/chrom + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 8 ksdodání 3-6 prac. dní
8 672 Kč
Globo 15560-4H - Lustr Milley 4xE27, matná černá/mosaz
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
6 232 Kč



























































