TK Lighting 4837 - Lustr Vibe 1xE27, Ø300, grafit/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4837 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Barva: | černá, grafit |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 300 mm |
| Výška: | 1650 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5827 - Lustr Vibe 1xE27, Ø250, grafit/černá
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
1 120 Kč
TK Lighting 5825 - Lustr Vibe 1xE27, Ø200, grafit/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
908 Kč
TK Lighting 4972 - Lustr Vibe 1xE27, Ø350, grafit/černá
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5943 - Lustr Nilos 5xG9, Ø350, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč
TK Lighting 2834 - Lustr Cubus 8xE27, jantar/grafit/transparentní
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
6 476 Kč
TK Lighting 11106 - Lustr LAVA SABIA 1xG9, béžová/koňak
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
741 Kč
TK Lighting 5094 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, bílá/černá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 4818 - Lustr Vibe 1xE27, Ø350, transparentní/černá
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 10260 - Lustr Faro 1xE27, Ø500, cihlová
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
3 007 Kč
TK Lighting 10038 - Lustr Cono L 1xE27, Ø335, hnědá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 759 - Lustr Cadix 1xG9, Ø140, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč


























































