TK Lighting 5825 - Lustr Vibe 1xE27, Ø200, grafit/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5825 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 73 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Barva: | černá, grafit |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 200 mm |
| Výška: | 1550 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5827 - Lustr Vibe 1xE27, Ø250, grafit/černá
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
1 120 Kč
TK Lighting 4837 - Lustr Vibe 1xE27, Ø300, grafit/černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
1 483 Kč
TK Lighting 4972 - Lustr Vibe 1xE27, Ø350, grafit/černá
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4816 - Lustr Vibe 1xE27, Ø250, transparentní/černá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
1 017 Kč
TK Lighting 4609 - Lustr Cadix 1xG9, Ø210, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 550 Kč
TK Lighting 6136 - Designový lustr MONTOYA WHITE 4xE27, Ø560, bílá
skladem u dodavatele 53 ksdodání 4-14 dní
2 209 Kč
TK Lighting 10038 - Lustr Cono L 1xE27, Ø335, hnědá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 10159 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø160, černá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 10258 - Lustr Aurora 26xG9, Ø620, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
17 624 Kč
TK Lighting 10175 - Lustr Zoe 1xE27, Ø270, cihlová
skladem u dodavatele 33 ksdodání 4-14 dní
1 447 Kč
TK Lighting 5973 - Lustr Elio 3xE27, grafit/topaz/transparentní
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
2 587 Kč
TK Lighting 11079 - Lustr VIRLO 3xE14, dřevo/sklo
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 3989 - Lustr Chicago 5xE27, 680x650, černá/lněná
skladem u dodavatele 87 ksdodání 4-14 dní
3 521 Kč



























































