TK Lighting 4972 - Lustr Vibe 1xE27, Ø350, grafit/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4972 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 43 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Barva: | černá, grafit |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 350 mm |
| Výška: | 1700 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5827 - Lustr Vibe 1xE27, Ø250, grafit/černá
skladem u dodavatele 41 ksdodání 4-14 dní
1 120 Kč
TK Lighting 5825 - Lustr Vibe 1xE27, Ø200, grafit/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 4837 - Lustr Vibe 1xE27, Ø300, grafit/černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
1 483 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 2594 - Lustr Duo white 3xE27, Ø350, bílá/juta
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 417 Kč
TK Lighting 5381 - Lustr Esme 4xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
4 718 Kč
TK Lighting 11038 - Lustr SOPHIA COGNAC 1xE14, Ø150, černá/koňak
skladem u dodavatele 129 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 10187 - Designový lustr Modesto 3xGU10, Ø500, černá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
2 188 Kč
TK Lighting 10073 - Lustr Cono S 1xE27, Ø210, hnědá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
824 Kč
TK Lighting 3175 - Lustr Marco 3xE27, Ø370, kov/sklo
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 572 Kč
TK Lighting 6696 - Lustr Marco 1xE27, Ø140, kov/sklo, zelená/zlatá/černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
923 Kč
TK Lighting 5770 - Textilní lustr Eco 1xE27, Ø200, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
1 063 Kč
TK Lighting 3477 - Lustr Maxi 1xE27, Ø300, černá/bílá/sklo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 666 Kč


























































