TK Lighting 4743 - Nástěnná lampička Logan 1xGU10, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4743 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Délka: | 430 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Výška: | 270 mm |
| Hloubka: | 430 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4565 - Stropní bodové svítidlo Logan 3xGU10, černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 089 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 6638 - Nástěnné svítidlo Jump 1xE27, černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 686 Kč
TK Lighting 10202 - Nástěnné svítidlo Lagos USB 1xG9, bílá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
1 047 Kč
TK Lighting 1884 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27, černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
669 Kč
TK Lighting 6858 - Nástěnná textilní lampička Juta 1xE27, juta
Skladem poslední kusihned k odeslání
721 Kč
TK Lighting 4236 - Nástěnné svítidlo Richi 1xE27 + 1xG9, bílá/chrom/textil
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
1 219 Kč
TK Lighting 5400 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, juta/černá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
TK Lighting 10201 - Nástěnné svítidlo Lagos USB 1xG9, černá/zlatá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
1 151 Kč
TK Lighting 2537 - Nástěnná lampička Maja black 1xE27+1xGU10, černá/textil
skladem u dodavatele 96 ksdodání 4-14 dní
980 Kč
TK Lighting 10039 - Nástěnné svítidlo Lagos 1xG9, černá/zlatá
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
TK Lighting 2649 - Nástěnná textilní lampička Troy 2 1xE27
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
300 Kč


























































