TK Lighting 4236 - Nástěnné svítidlo Richi 1xE27 + 1xG9, bílá/chrom/textil
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4236 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, textil |
| Barva: | bílá, chrom-lesklý |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9, E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 E27 + 1x8 G9, 1x60 + LED 3, 1x60 E27 + 1x6 G9 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 160, 200 mm |
| Výška: | 330 mm |
| Hloubka: | 220, 250 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4234 - Nástěnné svítidlo Richi 1xE27 + 1xG9, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
1 219 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5956 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
TK Lighting 6623 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, černá/zlatá
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
716 Kč
TK Lighting 6858 - Nástěnná textilní lampička Juta 1xE27, juta
Skladem poslední kusihned k odeslání
721 Kč
TK Lighting 2579 - Nástěnné svítidlo HILTON GOLD 1xE27 + LED 6W, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
1 550 Kč
TK Lighting 5950 - Nástěnné textilní svítidlo Harmony nature 1xE27, černá/přírodní
skladem u dodavatele 47 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
TK Lighting 5776 - Textilní nástěnné svítidlo Eco 1xE27, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
1 084 Kč
TK Lighting 4234 - Nástěnné svítidlo Richi 1xE27 + 1xG9, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
1 219 Kč
TK Lighting 4237 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, černá
skladem u dodavatele 54 ksdodání 4-14 dní
597 Kč
TK Lighting 10039 - Nástěnné svítidlo Lagos 1xG9, černá/zlatá
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
736 Kč


























































