Nástěnné koupelnové LED svítidlo SHINE BLACK 13,8W, 4000K, 966lm, 60cm, IP44, černá
| Výrobce: Mi by Milagro | |
| Kód: Mil-212650 |
ihned k odeslání Dalších 100 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-14 dní
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Nástěnné koupelnové LED svítidlo SHINE BLACK 13,8W, 4000K, 966 lm, 60 cm, IP44, černá
Moderní LED svítidlo SHINE BLACK o délce 60 cm je navrženo speciálně pro použití v koupelnách, kde poskytuje rovnoměrné a jasné osvětlení zrcadla. Díky neutrálnímu bílému světlu (4000 K) a světelnému toku 966 lm je ideální pro každodenní činnosti, jako je líčení, holení nebo péče o pleť.
Tělo svítidla v elegantní černé barvě dodává prostoru moderní vzhled a skvěle zapadne do současných interiérových trendů. Stupeň krytí IP44 zajišťuje ochranu proti stříkající vodě, takže je svítidlo bezpečné pro použití ve vlhkém prostředí koupelny – například nad umyvadlem nebo vedle zrcadla.
Vlastnosti:
- Typ svítidla: nástěnné LED koupelnové svítidlo
- Příkon: 13,8 W
- Světelný tok: 966 lm
- Teplota světla: 4000 K (neutrální bílá)
- Délka: 60 cm
- Barva: černá
- Krytí: IP44 – vhodné do koupelen
- Montáž: na stěnu, ideální nad zrcadlo
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | matná černá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 13, 8 W |
| Světelný tok: | 966 lm |
| Stmívání LED: | ne |
| Délka: | 600 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Hloubka: | 115 mm |
Nástěnné koupelnové LED svítidlo SHINE BLACK 7W, 4000K, 490lm, 30cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 51 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné koupelnové svítidlo SHINE ROSE GOLD 13,8W, 4000K, 966lm, 60cm, měď
Skladem poslední kusihned k odeslání
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, chrom
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, chrom
skladem u dodavatele 200 ks(2 varianty)
dodání 3-14 dní
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné koupelnové LED svítidlo SHINE BLACK 7W, 4000K, 490lm, 30cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 51 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, zlatá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 46 ksdodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, zlatá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, bílá
skladem u dodavatele 51 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné koupelnové svítidlo SHINE ROSE GOLD 13,8W, 4000K, 966lm, 60cm, měď
Skladem poslední kusihned k odeslání
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, bílá
skladem u dodavatele 65 ksdodání 3-14 dní



























































