TK Lighting 16022 - Stojací lampa Zenith 1xE27, bílá/chrom
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16022 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil, kov, plast |
| Barva: | bílá, chrom-lesklý |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 2000 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5894 - Stojací textilní lampa Calisto 1xE27, Ø500, bílá/černá
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 930 Kč
TK Lighting 16029 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, černá/zlatá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
2 774 Kč
TK Lighting 5284 - Stojací lampa Tokyo 1xE27, Ø630, len/borovice
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
3 028 Kč
TK Lighting 5890 - Stojací textilní lampa Harmony nature 1xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
3 397 Kč
TK Lighting 16008 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16021 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 5896 - Stojací textilní lampa Calisto 1xE27, Ø500, černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 930 Kč
TK Lighting 5597 - Stojací lampa Eco 1xE27, Ø500, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
3 624 Kč
TK Lighting 16019 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, hnědá/ořech
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč
TK Lighting 16031 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, hnědá/zlatá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
3 137 Kč



























































